HoReCa

Wybieramy wybitnych promotorów do
reklamowania hotelu, restauracji lub kawiarni

Złóż wniosek

Korzyści zamówienia HoReCa u nas:

Organizujemy gościnny personel

Zapewniamy
życzliwy personel;

Otrzymasz natychmiastowy efekt

Uzyskanie
natychmiastowego efektu.

Wyjątkowo pozytywne opinie klientów

Wyjątkowo
pozytywne opinie klientów

Masz pytanie? Po prostu zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych celów zlecenia”. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: client@blt-me.pl


Sczegóły polityki prywatności na: http://btl-me.pl/zasady-ochrony-prywatnosci

Przeprowadzenie zapadającej w pamięć promocji to skuteczne narzędzie przyciągnięcia do firmy nowych klientów i prezentacji niektórych produktów. Na tle tradycyjnej degustacji wyróżnia się HoReCa. Taki profesjonalny animator porusza się po sali i zaprasza klientów do spróbowania produktów na miejscu. Menadżerzy HoReCa pomagają w realizacji kilku ważnych zadań:

Od profesjonalnego animatora zależy w prostej linii powodzenie akcji reklamowej. Dlatego usługę "HoReCa Moskwa" należy zamawiać w zaufanej agencji o dobrej reputacji!

Korzyści HoReCa

Zaangażowanie profesjonalnego animatora HoReCa przynosi wiele korzyści:

Z HoReCa możliwe jest znaczne zwiększenie popytu na produkty i zwiększenie zysków. Efekt kampanii marketingowej jest zauważalny już po pierwszej współpracy z animatorem!

Zalety zamawiania usług w agencji "MY"

Zwracając się do firmy "MY" w celu zaangażowania HoReCa do prowadzenia akcji reklamowej, można uzyskać znaczące korzyści:

Zaproszenie animatora HoReCa na uroczystą imprezę to gwarantowana okazja zwiększenia komfortu odpoczynku gości i wzmocnienia wizerunku firmy. Doświadczony specjalista zmotywuje potencjalnych klientów do rozkoszowania się produktami i opowie o jego zaletach na tle podobnych produktów, co niewątpliwie doprowadzi do zwiększenia zysków!