Agencja hostess

Wynajmujemy hostessy do obsługi różnych eventów, imprez firmowych,
degustacji targów i promocji na terenie całej Polski.

Złóż wniosek

Główne zalety hostessy

Twoja reklama zapamiętuje się na długoт

Zwiększa zapamiętywalność
reklamy

Pojawiają się nowi klienci

Pojawiają się
nowi klienci

Tworzy się pozytywny wizerunek produktu

Tworzy się pozytywny
wizerunek produktu

Masz pytanie? Po prostu zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych celów zlecenia”. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: client@blt-me.pl


Sczegóły polityki prywatności na: http://btl-me.pl/zasady-ochrony-prywatnosci

Nasze akcje

Akcja promocyjno informacyjna dla firmy Rzetelna Grupa
Poczęstunek od hostessy
Hostessa z balonikami
Hostesa z ulotkami
Hostessy na targach motoryzacyjnych
Hostessy prezentują auto na wynajem

Hostessa jest ważnym elementem targów, promocji i innych eventów

Hostessa zapewnia stworzenie komfortowej i przyjaznej atmosfery podczas promocji oraz wzbudza zainteresowania potencjalnych klientów. Reprezentacyjny wygląd i znajomość produktu bądź usługi – to kluczowe cechy hostessy. Hostessa bowiem to nie tylko kwestia efektownej prezentacji, ale również niezawodny asystent, który zna produkty i jest świadomy niuansów odpowiedniego przekazania informacji klientom.

Jak wiadomo, pierwsze wrażenie – najważniejsze, ponieważ trudno jest je zmienić. Aby pozytywnie odróżnić konkretny produkt z ogólnej masy, wymagane są hostessy, które stworzą przyjemną atmosferę i zapewnią powodzenie kampanii reklamowej. Od modelek taki personel odróżnia sie postawą, sposobem zachowania. Hostessy to aktywne promotorki, które mogą wchodzić w dialog z gośćmi wystawy reklamowej, opowiedzieć o zaletach i korzyściach wynikających z nabycia produktu.

Dlaczego hostessy są potrzebne?

Do mocnych stron wystawy reklamowej z zaangażowaniem profesjonalnych hostess odnoszą się następujące aspekty:

Agencja "MY" dysponuje szerokim wachlarzem personelu do różnego typu akcji promocyjnych. Każdy klient może wybrać odpowiednie hostessy na wystawę reklamową z dużej liczby kandydatek. Wszystkie promotorki są aktywne, charyzmatyczne i pełne wdzięku. Będą one doskonałą ozdobą każdego przedsięwzięcia reklamowego!

Pracownicy agencji "MY" mają zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i możliwości działania. Każdy promotor, dla którego wystawa to znana sytuacja, potrafi:

Można być absolutnie pewnym swojego wyboru, ponieważ zwrócili się Państwo do właściwej agencji promocyjnej – hostessy wiedzą jak zaprezentować produkt w najlepszy sposób, aby przyciągnąć maksymalną uwagę potencjalnych klientów.

Dzięki pozytywnemu nastawieniu, profesjonalizmowi, doświadczeniu i atrakcyjnemu wyglądowi promotorów agencji "MY” wielkość sprzedaży oraz napływ nowych klientów z pewnością wzrośnie nawet po jednej prezentacji, którą uczestnicy będą pamiętać przez długi czas!

Działamy w miastach Polski, głównie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.