Pomocnicy

Pomocnicy to niezawodni asystenci
do pracy jednorazowej, którzy
z łatwością wykonują każde zlecenie

Złóż wniosek

Główne zalety pomocników

Wielofunkcyjnosć i wielozadaniowość personelu

Wielofunkcyjność
i wielozadaniowość personelu

Dobre zrozumienie zadań i ich szybka realizacja

Dobre zrozumienie zadań
i ich szybka realizacja

>Niska cena – od 250 rub./godz.

Niska cena – od 250 rub./godz.

Masz pytanie? Po prostu zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych celów zlecenia”. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: client@blt-me.pl


Sczegóły polityki prywatności na: http://btl-me.pl/zasady-ochrony-prywatnosci

Pomocnicy podczas akcji promocyjnych: szybka pomoc dla Twojej firmy!

Teraz dla większości firm prowadzenie różnego rodzaju akcji promocyjnych jest skutecznym i niedrogim narzędziem marketingowym. Aby organizować tego typu przedsięwzięcia, dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy. W czasie przygotowania prezentacji warto zaangażować pomocników.

Pomocnik promocyjny – pracownik, który wykonuje wszystkie zadania w ramach przygotowań do promocji, degustacji, wystawy, konferencji i innych wydarzeń.

Z reguły osoby te zatrudniane są do wykonywania rutynowej i codziennej pracy, na którą nie wystarcza czasu regularnym pracownikom. Obowiązki pomocnika obejmują realizację drobnych zadań, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy lub szczególnych umiejętności.

Pomocnicy z Agencji BTL "MY"

Agencja «MY» oferuje swoim klientom możliwość korzystania z takiej usługi i zatrudnienia doświadczonych pomocników, którzy kompetentnie, szybko i dokładnie poradzą sobie ze swoimi obowiązkami i wykonają wszystkie zlecone prace. Na przykład mogą pomóc w zapakowaniu upominków albo próbek produktów, które będą rozdawane uczestnikom na zakończenie konferencji.

Pomocnicy mogą również sortować zaproszenia na publiczne, marketingowe czy prywatne zamknięte imprezy. Mogą odbierać połączenia telefoniczne, rozwiązywać proste kwestie organizacyjne, prowadzić dokumentację i wykonywać polecenia kierownictwa.

Zwracając się do agencji "MY" każdy klient może wynająć zespół aktywnych i odpowiedzialnych specjalistów, którzy pomogą poradzić sobie z każdą pracą i przygotowaniem do każdego ważnego wydarzenia.

Główne zalety współpracy z agencją:

Często z tej usługi korzystają firmy, które są w początkowej fazie rozwoju. Ze względu na brak doświadczenia i personelu, często nie mają wystarczającej liczby pomocników, szczególnie przed bardzo ważnym i decydującym wydarzeniem.

Dzięki doświadczeniu i licznym sukcesywnie wykonywanym pracom, pomocnicy agencji "MY" cieszą się doskonałą opinią. Jeśli nie masz czasu, aby rozwiązać wszystkie problemy organizacyjne, proponujemy zatrudnienie kilku osób w celu poprawy procesu pracy, pomocy własnym pracownikom i zyskania pewności co do pozytywnego wyniku planowanego przedsięwzięcia!

Działamy w miastach Polski, głównie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.