Promotorzy
w strojach reklamowych
maskotek

Idealne na imprezy na wszystkich
poziomach: święta dla dzieci, imprezy
korporacyjne lub akcje promocyjne

Złóż wniosek

Zalety maskotek reklamowych

Znacznie bardziej zwraca uwagę na siebie

Zwracają na siebie
znacznie większą uwagę

Liczba przechodzących w pobliżu punktu sprzedaży <b>ludzi zwiększa się

Zwiększa się liczba
osób przechodzących w pobliżu punktu sprzedaży

Niska cena – od 360 rub./godz.

Niska cena

Masz pytanie? Po prostu zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych celów zlecenia”. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: client@blt-me.pl


Sczegóły polityki prywatności na: http://btl-me.pl/zasady-ochrony-prywatnosci

Promotorzy w strojach reklamowych maskotek – doskonały wybór jakościowej reklamy!

Promotorzy-maskotki to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorców docelowych podczas kampanii reklamowej. Ubrani w zabawne kostiumy znanych postaci animatorzy mogą wykonywać następujące czynności:

Specyfika promotorów-maskotek polega na tym, że mogą wykonywać podstawowe zadania w celu przyciągnięcia klientów lub stworzenia pozytywnego wizerunku firmy. W tym samym czasie są one w stanie zapewnić dobry nastrój, niezbędne tło i być uzupełnieniem całej prezentacji.

Promotorzy-żywe maskotki w kampaniach reklamowych

Promotorzy w strojach reklamowych maskotek – idealna opcja do realizacji wszelkich działań reklamowych, ponieważ nikt nie może przejść obok takich person obojętnie. Agencja "MY" oferuje usługi profesjonalnych animatorów, którzy posiadają zawodowe umiejętności i mają doświadczenie w zakresie akcji promocyjnych, a także są obdarzeni talentem artystycznym.

Tacy bohaterowie są często zapraszani na różne okazje: urodziny dziecka, degustacje czy kampanie promocyjne. Zaproszenie promotorów-maskotek to zdecydowanie trafione rozwiązanie!

Główne zalety współpracy z agencją "MY":

W czasie akcji promocyjnych promotorzy w strojach reklamowych maskotek są ważnym elementem sukcesu! Zapraszamy do kontaktu z agencją, aby jak najlepiej wykorzystać każdą okazję, zatrudnić najlepszych specjalistów, stworzyć pozytywny wizerunek firmy i pokonać konkurencję. Wiedz, że z firmą "MY" masz zagwarantowany sukces!

Działamy w miastach Polski, głównie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.