Rozdawanie ulotek

U nas znajdziesz zaangażowanych i przeszkolonych promotorów do rozdawania ulotek.
Bardzo dobre efekty promocji osiągają dzięki umiejętności motywowania do zakupu

Złóż wniosek

Główne zalety rozdawania ulotek

Kompaktowość

Kompaktowość

Pokrycie dużej liczby konsumentów

Dotarcie do dużej
liczby konsumentów

Prędkość i szybkość

Tempo i szybkość

Podstawowe miejsca do rozprowadzania ulotek

Stacje metra

Stacje metra

Ruchliwe linii w korkach i obok centrum handlowych

Ruchliwe ulice
(w korkach i obok centrów handlowych)

Centrum handlowe

Centra handlowe

Parki miejskie

Parki miejskie

Rynki hurtowe

Miejsca sprzedaży hurtowej

Skrzynki pocztowe

Skrzynki pocztowe

Masz pytanie? Po prostu zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych celów zlecenia”. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: client@blt-me.pl


Sczegóły polityki prywatności na: http://btl-me.pl/zasady-ochrony-prywatnosci

Roznoszenie ulotek: szybko, tanio i skutecznie!

Roznoszenie ulotek to sprawdzony sposób reklamowania swoich produktów, firmy, czy konkretnych usług. Kolorowa ulotka i doświadczenie promotora to klucz do sukcesu akcji promocyjnej. Podstawą kampanii reklamowych są nie tylko rzucające się w oczy i piękne produkty. Do osiągnięcia założonego celu ważny jest również sposób, specyfika przekazania materiałów szerokiemu gronu potencjalnych klientów.

Roznoszenie ulotek to zadanie promotorów, których działania mają bezpośredni wpływ na pomyślne zakończenie kampanii reklamowej. W tym przypadku ważne jest, aby zatrudnić wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którymi są pracownicy agencji "MY". Nasz personel posiada absolutnie wszystkie cechy niezbędne do skutecznego marketingu.

Roznoszenie ulotek to nie tylko przekazywanie informacji na temat produktu lub usługi, ale również interakcja pomiędzy konsumentem a promotorem, która przyczynia się do dalszego zwiększenia sprzedaży!

Dlaczego promotor agencji "MY"?

Promotorzy agencji "MY" są zawsze skoncentrowani na wynikach, do osiągnięcia których dokładają wszelkich starań. Wśród konkurentów agencja wyróżnia się dzięki następującym zaletom:

Pomyślny rozwój zarówno początkujących, jak i od dawna działających firm potrzebuje profesjonalnego marketingu. Rozprowadzanie ulotek – to świetny sposób, aby oznajmić o swoim istnieniu i stworzyć pozytywny wizerunek w oczach klientów. Skontaktuj się z agencją BTL "MY", aby osiągnąć założone cele z pomocą doświadczonych promotorów!

Działamy w miastach Polski, głównie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.